Oferta dla Firm

Producent konstrukcji metalowych

Firma zajmuje się produkcją i montażem systemów ogrodzeniowych. Zdobyte przez lata doświadczenie w połączeniu z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa pozwoliły na stworzenie nowoczesnego zakładu produkcyjnego, i zatrudnienie wysoko wykwalifikowanej kadry. Najlepsze materiały używane do produkcji w naszym zakładzie gwarantują wysoką jakość naszych produktów. Produkowane przez nas systemy ogrodzeniowe znajdują bardzo szerokie, uniwersalne zastosowanie - od posesji prywatnych po obiekty przemysłowe i publiczne.

Nasza oferta ma charakter kompleksowy, obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji: doradztwo, dostawę wybranego systemu ogrodzeniowego oraz jego profesjonalną instalację.

Posiadamy własne ekipy montażowe, montaże ogrodzeń przeprowadzane są przez naszą firmę w sposób bardzo sprawny i kompetentny, co wynika z dużej liczby wykonanych robót, a także wykorzystania nowoczesnego sprzętu i narzędzi. Z naszych produktów i usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i instytucjonalni. Dostarczamy i instalujemy ogrodzenia dla wiodących firm budowlanych na polskim rynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Rynek odbiorców naszych systemów:

    branża drogowa tj. torowiska tramwajowe i kolejowe,
    ciągi komunikacyjne, ścieżki rowerowe, itp.

    posesje prywatne

    obiekty przemysłowe i handlowe, magazyny

    osiedla mieszkaniowe, parkingi

    miejsca użyteczności publicznej

    instytucje oświatowe - tereny i obiekty wojskowe


design by OTRZY